Pyłek pszczeli Forever - suplement diety

0 (0)
Dostępność W sprzedaży
Cena 74,00 zł
Kod produktu 026
 • Wysyłka 24 godziny
 • Opakowanie 100 tabletek (1 tabletka zwiera 500 mg czystego pyłku pszczelego)
 • Forever Living Products
 • Pyłek pszczeli Forever - multiwitamina z ula

  Pyłek pszczeli, to jeden z najwspanialszych naturalnych koncentratów odżywczych. Cudowne właściwości tego produktu polegają na jego wspaniałym składzie. Stanowi on idealną wręcz kompozycję wielu ważnych składników odżywczych.

Forever Bee Pollen - suplement diety

Pyłek pszczeli to po prostu pyłek kwiatowy, zebrany i poddany odpowiedniej obróbce przez pszczoły, które następnie zanoszą go do ula i wykorzystują jako pożywienie.

Pyłek pszczeli powszechnie uznawany jest za jeden z najdoskonalszych i najpełniejszych pokarmów, jakie występują w naturze. Warto też pamiętać, że pszczoły są 'miernikami' czystości otoczenia i wybierają z niego tylko to, co w nim najzdrowsze. To najlepsza gwarancja jakości produktów prosto z ula!

Pyłek pszczeli stanowi prawdziwą skarbnicę substancji odżywczych i idealną wręcz kompozycję wielu ważnych składników. Dzięki temu wzmacnia zdrowie, a także wpływa korzystnie na wygląd skóry.

W jego składzie znajdują się wszystkie witaminy z grupy B, a także witaminy C, D, E, K i beta karoten (źródło witaminy A) oraz liczne mikro- i makroelementy, enzymy i koenzymy, związki flawonoidowe, nienasycone kwasy tłuszczowe, białka i 22 aminokwasy - w tym 8 podstawowych, których organizm człowieka nie wytwarza. Pyłek pszczeli zawiera również lecytynę, która jest obecna we wszystkich komórkach i bierze udział w metabolizmie tłuszczy. Bardzo ważne jest to, że substancje odżywcze zawarte w pyłku są łatwo trawione i przyswajane przez ludzki organizm.

Zastosowanie:
 • Niweluje i uzupełnia braki witamin, makro- i mikroelementów, a także aminokwasów
 • Jeden z podstawowych suplementów odżywczych
 • Działa ogólnie rewitalizująco na organizm
 • Wspiera układ odpornościowy
 • Przyspiesza i stymuluje proces rekonwalescencji
 • Produkt wysokiej jakości, wolny od zanieczyszczeń
 • Produkt w 100% naturalny.
Składniki:
Granulowany pyłek pszczeli (86%), miód (12%), kwas stearynowy - substancja przeciwzbrylająca, dwutlenek krzemu - substancja przeciwzbrylająca, mleczko pszczele.

Sposób użycia:
Dorośli 1-2 tabletki dziennie.
Uwaga! Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.
Produkt nie jest zalecany dla osób uczulonych na jego składniki. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.

Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem.
Wszystkie artykuły prezentowane na stronach sklepu www.eVera.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.

Recenzje produktu

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

Dodaj recenzję

Pyłek pszczeli Forever - suplement diety

Zapytaj o przedmiot

Pyłek pszczeli Forever - suplement diety