Pola zieleni - suplement diety

5 (5)
Dostępność Chwilowy brak
Cena 58,00 zł
Kod produktu 068
 • Wysyłka 24 godziny
 • Opakowanie 80 tabletek
 • Forever Living Products
 • Tabletki z ciemnozielonymi warzywami, zawierającymi chlorofil

  Produkt absolutnie niezbędny dla tych wszystkich, którzy mają na sumieniu zbyt małą ilość ciemnozielonych warzyw liściastych w swojej codziennej diecie. Jest całkowicie naturalnym, bogatym źródłem beta-karotenu, żelaza, kwasu foliowego, błonnika, witaminy K, wapnia, magnezu i potasu. Produkowany w postaci zielonych tabletek o bardzo charakterystycznym smaku, stanowi znakomite przypomnienie o tym, że nasze codzienne pożywienie zawiera o wiele za mało ciemnej zieleniny i warto, choćby w celu uniknięcia rozmaitych kłopotów ze zdrowiem, wprowadzić ją do naszych posiłków w znacznie większej ilości.

Fields of Greens - suplement diety

Już w latach trzydziestych XX wieku naukowcy stwierdzili, że w naszej diecie o wiele za mało jest ciemnozielonych warzyw liściastych. Z tego też powodu spotykają nas rozmaite dolegliwości - od kłopotów z przewodem trawiennym do uporczywej niedokrwistości. Wtedy też zaczęto produkować pierwsze specyfiki, które miały na celu dostarczyć w postaci tabletek to, czego nie czerpiemy w dostatecznej ilości wprost z Natury.

Nic tak jak ciemnozielone warzywa liściaste nie zaspokaja zapotrzebowania naszego organizmu na beta-karoten (procentowo więcej jest go w zielonych listkach niż nawet w marchwi i w dyni!), chlorofil, błonnik, żelazo, kwas foliowy i naturalną witaminę K.

Forever Living Products proponuje wszystkim bardzo wartościowe pod względem odżywczym zielone źdźbła młodych zbóż pszenicy i jęczmienia oraz lucernę, zebrane w momencie, gdy stanowią prawdziwą skarbnicę tych składników, których nam brakuje na co dzień w diecie. Zwłaszcza lucerna - absolutna "rekordzistka" wśród zielonych listków pod względem zawartości łatwo przyswajalnego żelaza - godna jest uwagi ze względu na to, że używa się jej już od dawna w medycynie ludowej wielu krajów jako "środek na dobrą krew".

Te zielone tabletki to jedna z najbardziej odżywczych substancji, jakie stworzyła Natura - źdźbła młodych trawek zbożowych liofilizowane i przystosowane do przyswojenia przez ludzki przewód pokarmowy.

Dla lepszego przyswajania wszystkich naturalnych substancji zawartych w Polach Zieleni dobrze jest popijać te zielone tabletki czystym, naturalnie stabilizowanym Miąższem Aloe Vera.

Zastosowanie:
 • Działają wybitnie wzmacniająco, zwłaszcza w tych porach roku, gdy jesteśmy osłabieni i narażeni na infekcje
 • Bogactwo substancji mineralnych
 • Wpływają dobroczynnie na pracę przewodu pokarmowego
 • Zawierają chlorofil
Składniki:
Miód, sorbitol - substancja słodząca, sproszkowane liście zielonego jęczmienia (19%), sproszkowane liście zielonej pszenicy (19%), sproszkowane liście lucerny (19%), stearynian magnezu - substancja glazurująca, kwas stearynowy - substancja wiążąca, dwutlenek krzemu - substancja przeciwzbrylająca, sproszkowany pieprz Cayenne.
 • Lucerna:
  Jest to jeden z najbogatszych w składniki mineralne pokarmów dostępnych człowiekowi. W medycynie ludowej wielu krajów używa się lucerny jako znakomitej "odżywki" dla kobiet w ciąży. Jest ona tak bogata w składniki mineralne, że oczekuje się od niej, iż wyeliminuje "poranne nudności" oraz ogólną słabość spowodowaną zwiększonym zapotrzebowaniem na te składniki podczas ciąży.
  Korzenie lucerny wrastają w ziemię do 5 m głębokości w poszukiwaniu najlepszych minerałów jakie można znaleźć w glebie. Zawiera ona wapń, magnez, fosfor, potas, a oprócz tego wszystkie znane witaminy (A, B kompleks, C, D, E, K i U), biotynę, cholinę, żelazo, białko, tryptofan (aminokwas). Składniki mineralne są tak wyważone, aby zapewnić największą ich przyswajalność w organizmie. Postać chemiczna, w której się znajdują sprawia, że wywierają neutralizujący efekt na układ trawienny.
  • Jest jednym z najbogatszych w składniki mineralne pokarmów dostępnych człowiekowi
  • Zawiera wapń, magnez, fosfor, potas, witaminy A, B kompleks, C, D, E, K i U, biotynę, cholinę, żelazo, białko, tryptofan
  • Jej składniki mineralne są tak wyważone, aby zapewnić największą ich przyswajalność w organizmie
  • Jest często przyjmowana w postaci płynnej przez osoby, które przeprowadzają głodówki oczyszczające
  • Jest znakomitą "odżywką" dla kobiet w ciąży.
 • Młody zielony jęczmień:
  Wykorzystanie jęczmienia jako pokarmu i substancji odżywczej datuje się już od starożytności. Rzymscy gladiatorzy jedli go, by mieć więcej siły i wigoru. Na Zachodzie najpierw hodowano go ze względu na ziarna.
  Jęczmień zawiera 18 aminokwasów, w tym 8 podstawowych. W jego składzie są także różne witaminy i składniki mineralne, takie jak beta-karoten, kwas foliowy, witaminy C, E i pięć witamin B - w tym B12, wapń, żelazo, magnez i fosfor. Mówi się, że młody, zielony jęczmień zawiera:
  • 30 razy więcej witaminy B1 i 11 razy więcej wapnia niż krowie mleko,
  • 3 razy więcej witaminy C, 6 razy więcej karotenu i prawie 5 razy więcej żelaza niż szpinak,
  • prawie 7 razy więcej witaminy C niż pomarańcze i 4 razy więcej witaminy B1 niż mąka pszenna pełnoziarnista.
 • Zielona pszenica:
  Bardzo bogata odżywczo roślina, która zawiera bezcenny zestaw witamin, składników mineralnych i elementów śladowych. Niektórzy lekarze utrzymują, że około 1 kg świeżej zielonej pszenicy odpowiada pod względem wartości odżywczej 23 kilogramom najszerszego zestawu warzyw.
  Struktura molekularna chlorofilu z zielonej pszenicy jest bardzo zbliżona do hemoglobiny, czyli białka przenoszącego tlen w czerwonych krwinkach. Jedyną różnicą jest atom metalu. W ciele człowieka jest nim żelazo, a w chlorofilu magnez.
 • Pieprz Cayenne:
  Od dawna używany w medycynie naturalnej, jest katalizatorem dla działania wszystkich ziół. Okazało się, że usprawnia krążenie, wspomaga trawienie i powstrzymuje skłonność do krwotoków. Zawiera witaminę A, B1, B2, B3, B5, B9 i C, jak również wiele bezcennych enzymów, działających bezpośrednio w naszym przewodzie pokarmowym. "Moda" na wykorzystanie pieprzu Cayenne w medycynie naturalnej sprawiła, że coraz więcej osób wozi go ze sobą w postaci proszku lub nalewki w podręcznej apteczce, traktując jako "preparat pierwszej pomocy".
 • Miód:
  Czasami postrzegany jako element "masy tabletkowej" w Polach Zieleni, miód w istocie jest pełnowartościowym składnikiem tego produktu, zwierającym 35% białka (połowę wszystkich aminokwasów), a także dużą ilość węglowodanów, witaminy z zestawu B kompleks, witaminy C, D i E oraz cenne składniki mineralne. Dostarcza nam szybkiej do spożytkowania energii oraz sprzyja dobremu zdrowiu.

ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW W 1 TABLETCE
Zielony jęczmień w proszku120,0 mg
Zielona pszenica w proszku120,0 mg
Lucerna w proszku120,0 mg
Pieprz Cayenne w proszku1,7 mg

Sposób użycia:
Dorośli 1-2 tabletki dziennie, popić wodą.

Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem.
Wszystkie artykuły prezentowane na stronach sklepu www.eVera.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.

Recenzje produktu

Polecam! Po miesiącu przyjmowania dwóch tabletek dziennie hemoglobina podnosi się o 0,5, co dla krwiodawców jest bardzo ważną rzeczą. Wspomaga trawienie, poprawia metabolizm, doskonały dla kobiet w ciąży. Jestem bardzo zadowolona z działania tabletek, biorę już czwarte opakowanie i widzę duże zmiany.

jest naprawdę skuteczny! działa świetnie na organizm! miałam go juz kiedys i teraz tez zamierzam go kupić bo wiem ze warto!!!

...śWIETNY PRODUKT. POZBYłAM SIę ANEMII, DOSKONALE WZMACNIA , DAJE NIEZłEGO POWERA.

...preparat skuteczny efekty widoczne po 2 tygodniach <regeneracja paznokci<

prepatat łatwy w stosowaniu, smaczny w smaku i mam nadzieję skuteczny...

Dodaj recenzję

Pola zieleni - suplement diety

Zapytaj o przedmiot

Pola zieleni - suplement diety