Forever NutraQ10 - suplement diety

0 (0)
Dostępność Chwilowy brak
Cena 163,00 zł
Kod produktu 312
  • Wysyłka 48 godzin
  • Opakowanie 30 saszetek po 3,5 g każda
  • Forever Living Products
  • Koenzym Q10 z witaminami i składnikami roślinnymi - serce Ci podziękuje

    Saszetki NutraQ10 zawierają Koenzym Q10, któremu towarzyszy witamina E, C, B6, B12, kwas foliowy, magnez i chrom i wyciągi roślinne. Ten produkt wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia, przyczyni się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny, wzmocni funkcjonowanie mięśni, w tym mięśnia sercowego. Produkt polecany wszystkim osobom dorosłym, gdyż z wiekiem (już po 20-stm roku życia) mogą występować braki koenzymu Q10, a to powoduje zakłócenia w funkcjonowaniu komórek, szczególnie mięśnia sercowego.

Forever Nutra Q10

Koenzym Q10 nazywany jest cudem serca. Jest on jednym z podstawowych czynników niezbędnych dla życia i zdrowia. Starzenie się, stresowy trybie życia, choroby, mogą powodować znaczne niedobory koenzymu Q10. Odbija się to przede wszystkim na pracy serca.

NutraQ10 z koenzymem Q10 dostarcza ważnych substancji odżywczych poprawiających zdrowie. Wspiera prawidłowy poziom homocysteiny, dostarcza koenzymu Q10 oraz antyutleniaczy.

Forever NutraQ10 wspiera także prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia dzięki zawartości witamin z grupy B. Witamina B6, B12 i kwas foliowy przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Co więcej, kwas foliowy przyczynia się do prawidłowego wytwarzania komórek krwi, a witamina B12 do prawidłowego tworzenia erytrocytów.

Forever NutraQ10 zawiera również wyciągi roślinne z pestek winogron, kurkumy, kadzidłowca i liści oliwki, których korzystne działanie jest znane od wieków.. Do powyższych składników dodaliśmy minerały - magnez i chrom oraz antyutleniacze - witaminy C i E. Magnez przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni, w tym mięśnia sercowego, natomiast chrom przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników. Witamina C przyczynia się do utrzymania prawidłowej budowy i funkcji naczyń krwionośnych. Natomiast witamina E przyczynia się do ochrony składników komórek przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

Teraz wszystkie te wspaniałości dodaj do sporządzonej przez siebie porcji napoju z Miąższem Aloe Vera. Po prostu wsyp, zamieszaj i wypij - Twoje serce podziękuje!

Zastosowanie:
  • Dostarcza koenzym Q10
  • Zawiera wyciągi roślinne, minerały i antyutleniające witaminy
  • Opracowany, by łatwo rozpuszczać się w napoju z Miąższem Aloe Vera
Składniki:
Fruktoza, węglan magnezu, lecytyna sojowa - emulgator, kwas L-askorbinowy, koenzym Q10, celuloza mikrokrystaliczna - substancja zagęszczająca, dwutlenek krzemu -substancja przeciwzbrylająca, ekstrakt z liści oliwki europejskiej (Olea europaea), ekstrakt z pestek winogron, ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa), ekstrakt z Boswellia serrata, D-alfa-tokoferol, chlorek chromu, chlorowodorek pirydoksyny, kwas foliowy, cyjanokobalamina.

Dzienna porcja produktu (jedna saszetka) zawiera:
Koenzym Q1030 mg -
Witamina C30 mg37% *
Witamina E10 mg83% *
Witamina B61,0 mg71% *
Kwas foliowy200 µg100% *
Witamina B121,0 µg40% *
Magnez60 mg16% *
Chrom16 µg40% *
Ekstrakt z pestek winogron20 mg -
Ekstrakt z kłącza kurkumy20 mg -
Ekstrakt z Boswellia serrata20 mg -
Ekstrakt z liści oliwki europejskiej24 mg -
* % zalecanego dziennego spożycia

Sposób użycia:
Dorośli jedną saszetkę dziennie (3,5 g proszku) rozpuścić w 1/2 szklanki wody. Dobrze wymieszać i wypić.
Osoby stosujące Miąższ Aloe Vera mogą rozpuścić saszetkę w przygotowanym do spożycia napoju z miąższu aloesu.

Uwaga! Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią oraz osób uczulonych na składniki produktu.


Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem.
Wszystkie artykuły prezentowane na stronach sklepu www.eVera.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.

Recenzje produktu

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

Dodaj recenzję

Forever NutraQ10 - suplement diety

Zapytaj o przedmiot

Forever NutraQ10 - suplement diety