Forever Move - suplement diety

0 (0)
Dostępność Chwilowy brak
Cena 306,00 zł
Kod produktu 551
 • Opakowanie 90 kapsułek
 • Wysyłka 48 godziny
 • Forever Living Products
 • Kapsułki dla zdrowych mięśni i stawów

  Forever Move to produkt z kurkumą i formułą NEM Ž , która zawiera sproszkowane skorupy jaja kurzego. Jest to wspaniałe rozwiazanie dla zdrowych mięśni i stawów

Forever Move

Zdolność ruchu często traktujemy jako coś oczywistego – dopóki nie poczujemy jej zmniejszenia lub ograniczenia. Ruszaj się swobodnie i wspieraj komfort oraz elastyczność stawów z najnowszym, suplementem diety Forever dla stawów i mięśni, Forever Move.

Forever Move zawiera mieszankę dwóch efektywnych składników – sproszkowane skorupki jaja kurzego oraz ekstrakt z ostryżu długiego, który dba o prawidłowe funkcjonowanie układu kostnego.
NEMŽ** to naturalny składnik żywności pozyskiwany ze skorupek jajek, które są zbudowane między innymi z chondroityny, kwasu hialuronowego, glikozoaminoglikanów i kluczowych białek, takich jak kolagen.

Korzystne działanie wzmocniliśmy jeszcze bardziej, dodając kurkuminę pozyskaną z ekstraktu z ostryżu długiego – w postaci BioCurcŽ***, dzięki czemu twój organizm może łatwiej ją przyswoić i wykorzystać. Ludzie od tysięcy lat wykorzystują kurkumę do różnych celów, a dziś, kurkumina zawarta w kurkumie jest tematem wielu prowadzonych badań. Stosując zaufany składnik połączyliśmy to, co najlepsze w nauce i naturze.

Zawiera dwa opatentowane składniki:

 • sproszkowane skorupki jaja kurzego (NEM), które zbudowane sa między innymi z kolagenu, jednej z podstawowych substancji międzykomórkowych układu kostnego
 • ekstrakt z ostryżu długiego, który jako źródło kurkuminoidów pomaga utrzymaç elastyczność kości i stawów oraz dba o prawidłowe funkcjonowanie układu kostnego.

Czy jesteś sportowcem w szczytowej formie, weekendowym wojownikiem, czy po prostu chcesz cieszyć się większą swobodą w codziennym życiu, te dwa składniki pomogą ci się rozruszać. Na co czekasz?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
** NEMŽ jest zastrzeżonym znakiem towarowym ESM Technologies, LLC.
*** BioCurcŽ jest zastrzeżonym znakiem towarowym Boston BioPharm, Inc.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zastosowanie:
 • Zapewnia szybkie i pewne efekty już po 7-10 dniach używania
 • Zawiera 2 opatentowane składniki zapewniające zdrowie stawów
 • Skuteczniejszy od produktów zawierających tylko glukozaminę i chondroitynę
Składniki:
Sproszkowane skorupy jaja kurzego, ekstrakt z kłącza ostryżu długiego (Curcuma longa), olej sojowy rafinowany, żelatyna rybna, substancja utrzymujaca wilgoć – glicerol, woda, ekstrakt z owoców szarańczyna strąkowego – chleba świętojańskiego (Ceratonia siliqua).

Dane suplementacyjne 3 kapsułek
Sproszkowane skorupki jaja kurzego, w tym
kolagen
525 mg
15,75 mg
Ekstrakt z ostryżu długiego, w tym
kurkuminoidy
525 mg
63 mg

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przy jednoczesnym stosowaniu leków przeciwzakrzepowych należy skonsultować się z lekarzem.

Sposób użycia:
3 kapsułki dziennie.

Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem.
Wszystkie artykuły prezentowane na stronach sklepu www.eVera.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.

Recenzje produktu

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

Dodaj recenzję

Forever Move - suplement diety

Zapytaj o przedmiot

Forever Move - suplement diety