Forever Focus - suplement diety

0 (0)
Dostępność Chwilowy brak
Cena 409,00 zł
Kod produktu 622
 • Opakowanie 120 kapsułek
 • Wysyłka 24 godziny
 • Forever Living Products
 • Kapsułki z witaminą B6, B12 i ...Jasność umysłu i koncentracja

  Forever Focus zawiera kompozycję ziół, witamin i minerałów, które pomagają zachować sprawność, produktywność i skupienie. Może skutecznie przydać się studentom, sportowcom, pracownikom biurowym i aktywnym seniorom, choć nie ma chyba osoby, która nie chciałaby mieć lepszej koncentracji i pamięci.

Forever Focus - suplement diety

Każdy z nas, chcąc jak najlepiej wykorzystać swój dzień, musi stawiać czoła wyzwaniom i rozpraszającym bodźcom. O naszą uwagę rywalizuje praca, rodzina, hobby, treningi oraz inne obowiązki, co może znacznie utrudniać koncentrację na najważniejszych zadaniach. A przecież nie chcesz brnąć przez dzień, tylko mieć nad nim kontrolę. Dlatego warto zadbać o jasność umysłu i zdolność koncentracji.

Forever Focus zawiera kompozycję ziół, witamin i minerałów, które pomagają zachować sprawność, produktywność i skupienie. Mogą także wesprzeć optymalne działanie i ochronę przed skutkami stresu.

Forever Focus łączy naturalne dobrodziejstwa wyciągów roślinnych z różańca górskiego, bakopy, zielonej herbaty i guarany z korzystnym działaniem witaminy B6, B12, kwasu pantotenowego i cynku.

Witaminy B6 i B12 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Kwas pantotenowy pomaga utrzymać sprawność umysłową na właściwym poziomie, a cynk wspiera prawidłowe funkcje poznawcze . L-tyrozyna pomaga utrzymać wysoką koncentrację.
Różeniec górski pomaga sprawnie funkcjonować w sytuacjach stresowych. Natomiast bakopa drobnolistna i miłorząb japoński pomagają utrzymać dobrą pamięć w dojrzałym wieku.

Forever Focus może skutecznie przydać się studentom, sportowcom, pracownikom biurowym i aktywnym seniorom, choć nie ma chyba osoby, która nie chciałaby mieć lepszej koncentracji i pamięci.

Zastosowanie:
 • Witaminy B6 i B12 przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.
 • Witaminy B6, B12 i kwas pantotenowy przyczyniają się do zmniejszania znużenia i zmęczenia.
 • Kwas pantotenowy pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie.
 • Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych.
 • Różeniec górski pomaga sprawnie funkcjonować w sytuacjach stresowych.
 • Bakopa drobnolistna i miłorząb japoński pomagają utrzymać dobrą pamięć w dojrzałym wieku.
Składniki:
Wyciąg z liści zielonej herbaty (Camelia sinensis L.), wyciąg z ziela bakopy drobnolistnej (Bacopa monnien), substancja wiążąca - hydroksypropylometyloceluloza, L-tyrozyna, cytykolina (Cognizin), wyciąg z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.), wyciąg z nasion guarany (Paullinia cupana), wyciąg z liści miłorzębu japońskiego (Gingko biloba), cynk (diglycynian cynku), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, kwas pantotenowy (D-antotenian wapnia), stabilizator - karagen, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), substancja przeciwzbrylająca - chlorek potasu, witamina B12 (cyjnokobalamina).

Zawartość składnika w porcji dziennej (2 kapsułki)
Kwas pantotenowy1,5 mg/25%*
Witamina B60,25 mg/18%*
Witamina B121,25 mcg/50%*
Cynk3 mg/30%*
L-tyrozyna150 mg
Cytykolina (Cognizin)125 mg
Wyciąg z korzenia różeńca górskiego100 mg
Wyciąg z ziela bakopy drobnolistnej160 mg
Wyciąg z zielonej herbaty200 mg
Wyciąg z liści miłorzębu japońskiego12 mg
Wyciąg z nasion guarany27,3 mg
................w tym kofeina25,0 mg
* - % zalecanego dziennego spożycia.

Sposób użycia:
2 kapsułki dziennie, rano w trakcie posiłku popijając wodą.

Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Zawiera kofeinę, nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (zalecana dzienna porcja zawiera 25 mg kofeiny). Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.


Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem.
Wszystkie artykuły prezentowane na stronach sklepu www.eVera.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.

Recenzje produktu

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

Dodaj recenzję

Forever Focus - suplement diety

Zapytaj o przedmiot

Forever Focus - suplement diety