Aloesowa emulsja rozgrzewająca

0 (0)
Dostępność Chwilowy brak
Cena 83,00 zł
Kod produktu 064
  • Wysyłka 24 godziny
  • Opakowanie 118 ml
  • Forever Living Products
  • Aloesowa emulsja rozgrzewająca

    To unikalne połączenie czystego miąższu z aloesu (62,5%) z olejkiem eukaliptusowym i salicylanem metylu (jest to chemiczny "krewniak" aspiryny, który dobrze wchłania się przez skórę). Tajemnicą niezwykle efektywnego działania tego produktu jest wysoka zawartość miąższu z aloesu - dzięki swym naturalnym właściwościom zapewnia on składnikom emulsji bardzo sprawne wnikanie w głąb tkanek. Masaż z użyciem Emulsji Rozgrzewającej działa przeciwzapalnie i relaksująco na mięśnie. Przynosi ulgę w dolegliwościach stawowych, korzonkowych i reumatycznych, pomaga zwalczać pierwsze oznaki grypy i przeziębienia.

Aloe Heat Lotion

Przeciętny mieszkaniec umiarkowanej strefy klimatycznej przynajmniej dwa razy do roku czuje łamanie w kościach, dwa razy się zaziębia lub ulega grypie, a co drugi w wieku dojrzałym gnębiony jest przez dolegliwości, których powodem są zmiany zwyrodnieniowe stawów lub kręgosłupa.

Najprawdopodobniej wszystkie wymienione i wiele innych pomniejszych czynników sprawia, że coraz więcej osób bardzo dba o to, aby Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca znajdowała się stale w zasięgu ręki. Jej użycie wespół z delikatnym masażem dostarcza obolałym tkankom miłego, kojącego ciepła, co pomaga łatwiej znieść ból zarówno tak zwanych "korzonków", jak i naciągniętych mięśni czy dotkniętych artretyzmem stawów.

Emulsja Rozgrzewająca jest preparatem przeciwzapalnym, kojącym ból i nawilżającym, stosowanym do masażu rozgrzewającego. Dzięki naturalnym zdolnościom soku aloesowego do przenikania w głąb skóry, substancje lecznicze zawarte w produkcie docierają w rejony tkanki podskórnej.

Emulsja stosowana jest w bólach reumatycznych, artretyzmie, nerwo- i mięśniobólach (znakomicie działa w tzw. "zapaleniu korzonków nerwowych" i rwie kulszowej), kontuzjach sportowych (np. naciągnięciach ścięgien oraz uszkodzeniach mięśni połączonych z obrzękami).

Wchodzący w skład Emulsji Rozgrzewającej salicylan metylowy - bliski krewny dobrze nam znanej aspiryny - działa lekko przeciwzapalnie, zwłaszcza, że skojarzono go z naturalnymi właściwościami miąższu aloesowego i olejku z eukaliptusa. Stymulująco-rozgrzewające działanie tych składników powoduje znaczne, choć czasowe przyspieszenie krążenia podskórnego. Z tego powodu Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca jest także używana z dobrym skutkiem do nacierania pleców, klatki piersiowej i stóp przy pierwszych objawach grypy oraz przeziębienia.

Zastosowanie:
  • Przynosi ulgę w dokuczliwych dolegliwościach takich jak bóle stawowe, "korzonki", bóle mięśniowe, nerwobóle i inne
  • Gdy połączymy jej użycie z delikatnym masażem, uzyskujemy efekt przyjemnego, kojącego ciepła
  • Przyspiesza likwidowanie skutków różnego rodzaju kontuzji
  • Znakomita przy przeziębieniach (nacieranie stóp, pleców, klatki piersiowej)
Składniki:
Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua, Methyl Salicylate, Propanediol, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Oleate Citrate, Arginine, Menthol, Sesamum Indicum Seed Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Cetyl Ethylhexanoate, Carbomer, Allantoin, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Ascorbic Acid, Hexylene Glycol, Citric Acid, Limonene, Linalool, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.


* Produkt zgłoszony do CPNP
* Patenty USA nr 6713095 & 6869624
* Nietestowane na zwierzętach.

Sposób użycia:
Nanieść niewielką ilość Emulsji na skórę i masować delikatnie, aż do uzyskania wyraźnego efektu głębokiego ciepła. Masaż można poprzedzić naniesieniem na skórę odrobiny Aloe First, a po masażu przykryć pielęgnowane miejsce kawałkiem, miękkiego, suchego materiału (np. flanelą).
Unikać kontaktu Emulsji z oczami. W razie dostania się jej do oka, płukać pod bieżącą wodą przez kilka minut.

Wszystkie artykuły prezentowane na stronach sklepu www.eVera.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.

Recenzje produktu

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

Dodaj recenzję

Aloesowa emulsja rozgrzewająca

Zapytaj o przedmiot

Aloesowa emulsja rozgrzewająca